راهنمای استفاده از صندوق‌های هتلی

*توجه : کلید را داخل صندوق جای نگذارید

باز کردن صندوق برای اولین بار

جهت باز کردن صندوق برای اولین بار کاور پلاستیکی که در جلوی پنل می باشد را برداشته ، کلید را در جایگاه کلید قرار داده و آن را در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید . در همان زمان دستگیره را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

باطری ها

صندوق به 4 باطری 1.5 ولت احتیاج دارد . صندوق را باز کنید و در پوش محل قرار گیری باطری را برداشته و باطری ها را در محل قرار دهید . مطمئن شوید که باطری ها در محل قرار گرفته اند. استفاده از باطری های قلیایی پیشنهاد می شود.

برنامه ریزی دادن کد

در حالی که درب صندوق باز است دکمه قرمز را که در پشت درب و نزدیک لولا است فشار دهید چراغ زرد رنگ بر روی پنل روشن می شود وقتی آن را رها می کنید صدای کوتاهی می شنوید . اکنون بلافاصله رمز دلخواه خود را وارد کنید ( می تواند از 3 تا 8 رقم باشد ) و به وسیله دکمه (#)  آن را تائید کنید . رمز خود را به خاطر بسپارید و درحالی که درب باز است چک کنید که رمز شما برنامه ریزی شده باشد.

استفاده از صندوق

برای باز کردن رمز خود را وارد نمائید و کلید (*) را فشار دهید . صدای بوق شنیده شده و چراغ سبز روشن می شود . سپس دستگیره را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید . به مدت 5 ثانیه درب باز می ماند.

اگر رمز اشتباه وارد شود درب باز نمی شود . اگر رمز را 3بار به اشتباه وارد نمائید قبل از تلاش دوباره به مدت 20 ثانیه صبر کنید . اگر بازهم 3بار رمز را اشتباه وارد نمائید تقریبا 5 دقیقه باید منتظر بمانید.

تعویض باطری ها

این صندوق با 4 باطری 1.5 ولت کار می کند و وقتی باطری ها ضعیف هستند چراغ قرمز ( در قسمت وسط پد ) به شما هشدار می دهد . جهت تست باطری ها فقط رمز خود را برای باز کردن درب ها وارد نمائید . اگر باطری ها ضعیف باشد چراغ قرمز روشن خواهد شد.

اگر باطری ها ضعیف شده باشد آنها را تعویض کنید . شما  باید رمز را دوباره برنامه ریزی کنید .جهت این کار مرحله 3 را تکرار کنید

دستورالعمل باز کردن در صورت فراموش کردن رمز

در صورت فراموش کردن رمز از کلید استفاده کنید . این روش دستی در هر زمان درب صندوق را باز کنید .

نصب صندوق

جهت کاهش خطر دزدی می توان صندوق را به زمین یا دیوار با استفاده از سوراخهایی که به قطر 8 میلیمتر و رولت بولت متصل نمائید صندوق عمودی بسته می شود.Top